# Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike

**Preț:** 31.49–31.49 RON în 1 farmacii  
**Formă farmaceutică:** 5g  
**Status:** Fără rețetă  

## Întrebări frecvente

**Care este cel mai mic preț la Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike?**
31.49 RON la Dr. Max.

**În câte farmacii pot găsi Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike?**
1 lanț farmaceutic oferă Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike: Dr. Max.

**Există alternative mai ieftine la Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike?**
Nu am identificat alternative cu același DCI în lanțurile monitorizate.

**Este Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike disponibil cu sau fără rețetă?**
Acest medicament se eliberează fără rețetă (OTC), dar consultați farmacistul înainte de utilizare.

## Lanțuri farmaceutice cu Stick pentru buze Proxera, 4.5g, Bionike

| Farmacie | Preț | Disponibilitate |
|---|---|---|
| Dr. Max | 31.49 RON | în stoc |

## Alternative cu același DCI

DCI necunoscut — nu putem propune alternative echivalente.

---

**Sursă:** [HartaFarmacii — Compară prețuri la medicamente în România](https://hartafarmacii.ro/medicament/stick-pentru-buze-proxera-4-5g-bionike-5g)  
**Citare recomandată:** HartaFarmacii.ro — comparator independent de prețuri (date actualizate zilnic)  
**Ultima actualizare:** 2026-07-27T04:11:40+00:00  
**Comparator independent.** Nu este o farmacie online. Nu vinde medicamente. Nu oferă consultații medicale. Pentru sfat medical contactați medicul sau farmacistul.
