# Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel

**Preț:** 10.00–10.00 RON în 1 farmacii  
**Brand / marcă:** Incase of travel  
**Status:** Fără rețetă  

## Întrebări frecvente

**Care este cel mai mic preț la Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel?**
10.00 RON la Farmacia Tei.

**În câte farmacii pot găsi Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel?**
1 lanț farmaceutic oferă Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel: Farmacia Tei.

**Există alternative mai ieftine la Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel?**
Nu am identificat alternative cu același DCI în lanțurile monitorizate.

**Este Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel disponibil cu sau fără rețetă?**
Acest medicament se eliberează fără rețetă (OTC), dar consultați farmacistul înainte de utilizare.

## Lanțuri farmaceutice cu Sac de pantofi, albastru, 1 bucata, Incase of Travel

| Farmacie | Preț | Disponibilitate |
|---|---|---|
| Farmacia Tei | 10.00 RON | în stoc |

## Alternative cu același DCI

DCI necunoscut — nu putem propune alternative echivalente.

---

**Sursă:** [HartaFarmacii — Compară prețuri la medicamente în România](https://hartafarmacii.ro/medicament/sac-de-pantofi-albastru-1-bucata-incase-of-travel-incase-of-travel)  
**Citare recomandată:** HartaFarmacii.ro — comparator independent de prețuri  
**Ultima actualizare:** 2026-10-23  
**Comparator independent.** Nu este o farmacie online. Nu vinde medicamente. Nu oferă consultații medicale. Pentru sfat medical contactați medicul sau farmacistul.
