# Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica

**Preț:** 13.43–15.40 RON în 2 farmacii  
**Formă farmaceutică:** 30capsule  
**Brand / marcă:** HERBAGETICA S.R.L  
**Status:** Fără rețetă  

## Întrebări frecvente

**Care este cel mai mic preț la Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica?**
13.43 RON la Minifarm.

**În câte farmacii pot găsi Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica?**
2 lanțuri farmaceutice oferă Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica: Farmacia Dav, Minifarm.

**Există alternative mai ieftine la Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica?**
Nu am identificat alternative cu același DCI în lanțurile monitorizate.

**Este Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica disponibil cu sau fără rețetă?**
Acest medicament se eliberează fără rețetă (OTC), dar consultați farmacistul înainte de utilizare.

## Lanțuri farmaceutice cu Crom Complex, 30 capsule, Herbagetica

| Farmacie | Preț | Disponibilitate |
|---|---|---|
| Minifarm | 13.43 RON | în stoc |
| Farmacia Dav | 15.40 RON | în stoc |

## Alternative cu același DCI

DCI necunoscut — nu putem propune alternative echivalente.

---

**Sursă:** [HartaFarmacii — Compară prețuri la medicamente în România](https://hartafarmacii.ro/medicament/crom-complex-30-capsule-herbagetica-herbagetica-s-r-l)  
**Citare recomandată:** HartaFarmacii.ro — comparator independent de prețuri (date actualizate zilnic)  
**Ultima actualizare:** 2026-06-28T22:18:56+00:00  
**Comparator independent.** Nu este o farmacie online. Nu vinde medicamente. Nu oferă consultații medicale. Pentru sfat medical contactați medicul sau farmacistul.
